7.EDK STEM Öğretmen Konferansına Davetlisiniz

0
256

Eğitimde İnovasyon Derneği olarak 7.sini düzenlediğimiz Eğitimde Değişim Konferansı STEM Öğretmen teması ile fark yaratan ve fark yaratmak isteyen öğretmenler için başlıyor. 

Hem uzaktan öğretimde hem örgün öğretimde alanında uzman olan, okullarında ve çevresine ilham veren öğretmenlerin hikayelerini paylaştıkları STEM Öğretmen temalı online konferansımıza herkesi bekliyoruz. 

Konferans programı 8 Mayıs 2021 Cumartesi günü saat 10:00’da açılış konuşması ile başlayacaktır. Zoom üzerinden gün boyu süren oturumlarda dilediğinize katılabilirsiniz. Youtube kanalımızı takip ederek oturumlara canlı yayın üzerinden de izleyebilirsiniz. 

2015 yılından bu yana 7. kez ilgiyle düzenlenen EDK STEM Öğretmen organizasyonuna EDK Kayıt üzerinden kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Konferans süresince uzmanların STEM uygulamalarını öğrenebilir, hikayelerinden ilham alabilir ve kişisel öğrenme ağınıza katkı sağlayabilirsiniz. 

Oturum Açıklamaları:

* Sunum sırasında veya sunumlar arasında salon değiştirebilirsiniz.

* Zoom bağlantısında lütfen gerçek adınızı ve soyadınızı yazınız. Zoom yöneticilerimiz isimlerinizi kontrol ettikten sonra sizleri salonlara kabul edecekler.

* Zoom güvenliği için konuşmalar sırasında katılımcılarımız kamera ve mikrofon açamayacaklar. Konuşmacılar interaktif sunum yaptığı zaman kamera ve mikrofona izin verilecektir. 

* Her bir salonun 300 katılımcı sınırı vardır. Eğer girmek istediğiniz salonun kapasitesi doldu ise farklı bir salona girmeyi denemenizi rica ediyoruz. 

* Katılımcılarımıza katılım sertifikaları dijital olarak gönderilecektir. Sertifikalar için gün içinde size iletilecek olan geri bildirim formunu doldurmanızı rica ediyoruz.  

EDK STEM Öğretmen Konferansı Program Akışı ve Oturumlara Giriş Bilgileri için Tıklayınız

Sorularınız için ; EDK web sitemizdeki duyuruları takip edebilir, edk@egitimdedegisim.com adresinden ve sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.  

EDK Organizasyon Komitesi 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here